ניהול דאטה ואוטומציה

רוצה להרוויח יותר מכל לקוח?
מלא/י פרטים!

רוצה להרוויח יותר מכל לקוח? מלא/י פרטים!​

איסוף נתונים שיווקיים

בקמפיינר, אנו מרכזים את כל נתוני השיווק שלכם, בפלטפורמת ניהול דאטה ואוטומציה מרכזית.

מקורות נתונים שאנו אוספים עבורכם :

מקורות לידים – פייסבוק, אתר, עמודי נחיתה, צ'אט בוטים, פניות טלפוניות, סמסים ומיילים נכנסים

מערכות CRM – כל מערכת לניהול קשרי לקוחות או ניהול לידים שקיימת בשוק, אשר בה מוחזקים ומנוהלים נתוני לידים ולקוחות משלמים או פעילים (עסקאות).

נתוני קופות – איסוף משרת הנתונים של הקופות בסניפים ובאתרי איקומרס, נאספים נתוני עסקאות, פרופילי לקוח, מק"טים, קופונים ועוד..

אנליטיקה דיגיטלית – איסוף נתוני האון ליין והקמפיינים של אדוורדס, פייסבוק, טאבולה, גוגל אנליטיקס, יוטיוב, לינקדאין, מערכות אופטימיזציה וניתור רשת.

אנו אחראים על תהליך ההתממשקות או פיתוח החיבורים, לשם איסוף נתונים חלק ויציב.

טיוב, תיוג, ניתוב

כל ליד, עסקה או לקוח חדש, נקראים בשפתנו – רשומה

אם כניסתה של רשומה חדשה למערכות קמפיינר, הרשומה עוברת תהליך טיוב אוטומטי (ודליזציה) כדי להסיר שגויים או לתקן שמות, טלפונים, מיילים, תאריכים וכתובות.

בסיום תהליך הטיוב, הרשומה מקבלת ציון איכות (תקינה/פסולה/מתוקנת) ומתוייגת בהתאם למקור שלה, מפנה, שיוך לסוכן, קהל מטורגט או תיוג למערכות שיווק חיצוניות.

לסיום, הרשומה מוכנה לניתוב לאורך המשפך השיווקי שלכם, מערכות מיילים וסמסים, מערכות CRM, פלטפורמות BI וקופות, תורים במרכזיה או במערכות הצ'אט.
כך, כל מערכות השיווק ומקורות הנתונים שלכם, מסונכרנים ופועלים כאחד.

 

אוטומציה שיווקית

בקמפיינר אנו מפתחים ומנהלים תהליכים אוטומטיים, שמגדילים לכם את המכירות באופן מיידי ולטווח הארוך.

איך? לדוגמא, משלוח מייל אוטומטי לכל ליד חדש עם תוכן שמגביר המרות. או, משלוח סמס אוטומטי לכל שיחה שלא נענה במספר שלכם, עם אפשרויות חזרה או צ'אט.

דוגמאות נוספות שאנו מבצעים, פנייה אוטומטית על בסיס תאריך וסטטוס של כל ליד או לקוח ב CRM או רשימת התפוצה שלכם. משלוח סיכום נטישת עגלה במייל או לצ'אט במסנג'ר, וואצאפ וסמס.

ניהול דאטה ודוחות מתקדמים

אז אוספים נותנים מכל מקום, הנתונים עוברים תהליך טיוב וניתוב למשתמשים השונים בעסק (מכירות, שירות, שיווק, רכש, כספים), הנתונים מסונכרנים עם כל המערכות שלכם.  מה הלאה ?

בקמפיינר אנו מתחזקים עבורכם את תשתית הנתונים, מצמצמים כפילויות וממזגים רשומות, מפתחים ומקצרים דוחות עסקיים שכיחים או מיוחדים. אוספים נתונים ממקורות חיצוניים לעסק, מודדים את מצבכם מול המתחרים, היקפי חשיפה למותג, ניתוחי שיח רשת ודוחות מתקדמים לסושיאל וגוגל.

פנו עכשיו והגבירו מכירות

ללקוחות שלנו יש יותר לקוחות

מתחייבים לתוצאות!
צרו קשר